Головна / Новини / Новини регіону / 03 березня в кабінеті голови РДА відбулося офіційне представлення заступника голови Олевської районної державної адміністрації

02.03.2020

Категорія: Новини регіону

03 березня в кабінеті голови РДА відбулося офіційне представлення заступника голови Олевської районної державної адміністрації

        Представлення відбулося за участю начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації та районних ЗМІ.

Голова райдержадміністрації Лариса Хоречко зачитала розпорядження та представила активу заступника Михайленка Володимира Андрійовича. На відповідну посаду заступника призначено згідно розпорядження голови райдержадміністрації від 02.03.2020 р. № 10-к, за погодженням голови обласної державної адміністрації від 27 лютого 2020 року № 1174/2-20/36.

Лариса Валеріївна привітала заступника з призначенням на нову посаду, а також побажала успіхів у трудовій діяльності, плідної праці.  

     У своїй промові  Володимир Андрійович подякував за довіру та наголосив що несе велику відповідальність за роботу, та пообіцяв докласти максимум зусиль для вирішення першочергових проблем життєдіяльності району.

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує