Головна / Новини / Новини регіону / 1 червня 2020 року День захисту дітей

01.06.2020

Категорія: Новини регіону

1 червня 2020 року День захисту дітей

                     Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя , це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини.

    День захисту дітей в Україні – це загальнонаціональне свято яке відзначається   1 червня 2020 року,  що покликане привернути увагу людей до проблем дітей. Потрібно пам’ятати, що День захисту дітей - це не просто веселе свято для самих діток, а й нагадування  дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб діти росли здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленою справою. Врешті-решт, саме для цього ми живемо та працюємо. Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради  майбутнього – ми  виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить - майбутнє  Олевського   району і всієї України. Хочемо, щоб кожна дитина могла реалізувати свої таланти  та втілити свої мрії  в життя.  Від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.   

       Пріоритетним завданням  управління праці та соціального захисту населення  Олевської районної державної адміністрації є заходи, спрямовані на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій, які потребують особливої уваги та підтримки. Допомога багатодітним сім’ям, малозабезпеченим сім’ям, дітям з інвалідністю, дітям - сиротам, дітям які постраждали від домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми,  захист прав та інтересів  маленьких жителів  нашого району знаходяться в центрі нашої постійної уваги.

       Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, нашої планети. Щастя  вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах

      

 

     

                                    

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує