Головна / Новини / Новини регіону / 17 листопада в районного будинку культури відзначили професійне свято - працівники сільського господарства.

21.11.2017

Категорія: Новини регіону

17 листопада в районного будинку культури відзначили професійне свято - працівники сільського господарства.

В районних урочистостях до Дня працівників сільського господарства взяли участь очільники виконавчої та представницької влади району. З вітальною промовою до учасників святкового дійства звернувся голова Олевської районної державної адміністрації Дмитро Лазаренко, голова Олевської районної ради Віктор Троц, заступник голови Олевської міської ради Олександр Ніколайчук, які висловили щиру вдячність хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Праця аграріїв свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Вони також відзначили  кращих трударів району грамотами та цінними подарунками.

Про здобутки аграріїв Олевщини в поточному році в галузі рослинництва та тваринництва розповів начальник відділу агропромислового розвитку Олевської районної державної адміністрації Володимир Михайленко.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт за участю працівників культури та аматорів народного мистецтва Олевщини, які традиційно подарували гарний та святковий настрій усім присутнім.

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує