Головна / Новини / Новини регіону / 9 травня - День перемоги над нацизмом

09.05.2019

Категорія: Новини регіону

9 травня - День перемоги над нацизмом

  9 травня 2019 року Олевщина відзначила День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 74-у річницю вигнання нацистів з України. У цей травневий день, коли всюди буяє зелень і квітнуть дерева, ми схиляємо голови перед пам’яттю мільйонів наших співвітчизників, які загинули у страшній війні минулого століття, та перед пам’яттю загиблих нині – у війні із побратимом. На усіх будівлях містечка майоріли синьо-жовті прапори. Усі учасники святкового дійства одягли «квітки маку» - символи жертв війни.

    Мітинг-реквієм розпочався з вітальних промов, до ветеранів війни та усіх учасників мітингу звернулися очільники району: голова Олевської державної адміністрації Дмитро Лазаренко, голова Олевської районної ради Віктор Троц. До вітань також долучилися: секретар міської ради Віталій Шейко, голова районної ради ветеранів війни і праці Валентина Корнійчук, ієрей Свято-Миколаївської церкви Сергій Сяський, районний військовий комісар Ігор Подшивалов.

     Керманичі вітали усіх зі святом Перемоги над нацизмом. Із шаною дякували усім ветеранам за здобуту перемогу, дякували матерям за втрачені життя дітей, які забрала війна, дякували вдовам за чоловіків, які не повернулися додому, дякували усім, хто втратив своїх рідних, дякували кожному, хто віддав своє життя за нас.  Після цього усі схилили голови у глибокій скорботі впродовж «хвилини мовчання» вшанували пам’ять загиблих у війні. Центральною алеєю міста рушила мітингова колона у складі: керівництва району, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції, учасників операції об’єднаних сил, учасників бойових дій, військовослужбовців, делегацій від установ, організацій та підприємств району, місцевого духовенства, учнівської молоді, жителів району до Обеліску Слави, де відбулося покладання гірлянд, вінків та квітів.

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує