Головна / Новини / Новини регіону / День донора на Олевщині

13.06.2019

Категорія: Новини регіону

День донора на Олевщині

Щорічно 14 червня в Україні відзначається Всесвітній день донора крові. Цей день затверджений для того, щоб виразити загальну шану та вдячність тим людям, які добровільно і безкоштовно здаючи кров, рятують мільйони життів, адже щодня тисячі людей з різних причин, потребують переливання крові.

12 червня в  приміщенні актової зали дитячої музичної школи відбувся урочистий  захід для донорів Олевщини.

Привітав усіх присутніх головний лікар КУ «Олевська центральна лікарня» Олег Казюк та зазначив,  що донорська кров – це цінний ресурс як при плановому лікуванні, так і при наданні невідкладної допомоги. Донорська кров також може бути необхідна при складних медичних і хірургічних процедурах.

Також привітав присутніх зі святом і вручив відзнаки і грощові премії голова Олевської РДА Дмитро Лазаренко.

Від Олевської міської ради грамоти та грошові премії за вагомий особистий внесок у рятування життя людей та з нагоди Дня донора  отримали: заступник військового комісара Олевського РВК (105 кроводач) Володимир Ушко, приватний підприємець (29 кроводач) Володимир Градовий, начальник караулу ОДПРЧ (22 кроводачі) Олександр Осипчук, молодший медичний працівник КУ «Олевська РЛ» (21 кроводача) Оксана Ліпей, медична сестра КУ «Олевська РЛ» (20 кроводач) Катерина Гілюк.

Заступник головного лікаря Жанна Павлюк від усіх лікарів, жителів Олевщини і від імені врятованих людей, подякувала донорам за благородну роботу. Також зазначила, що у Житомирській обл. тільки почесних донорів більше 2000 чоловік , а заслужених донорів України всього троє в орбласті і серед них житель Олевська  – це заступник військового комісара Олевського РВК Володимир Ушко.

Голова Олевської організації Товариства Червоного Хреста Надія Кирилюк від Товарства Червоно Хреста України вручила почесну грамоту заступнику військового комісара Олевського РВК, заслуженому донору України Володимиру Ушку, а всім іншим присутнім донорам  – подарунки.

Після урочистої частини учні та вчителі музичної школи подарували присутнім святковий концерт

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує