Головна / Новини / Новини регіону / ДЕНЬ КАР’ЄРИ об’єднав майстрів з ОЛЕВСЬКа

30.09.2019

Категорія: Новини регіону

ДЕНЬ КАР’ЄРИ об’єднав майстрів з ОЛЕВСЬКа

27 вересня в центрі м. Олевськ відбувся профінформаційний захід –День кар’єри «Озвуч Талант Громаді», який об’єднав майстрів та умільців найрізноманітніших напрямків творчої діяльності. Організатором заходу виступила  Олевська районна філія Житомирського обласного центру зайнятості. 

Головною метою заходу було підвищення інтересу мешканців та гостей Олевської ОТГ до пізнання світу професій, розширення уявлення про важливість професій в різних видах професійної діяльності. Це своєрідний майданчик для налагодження комунікації між жителями та гостями громади, центром зайнятості, об’єднаною територіальною громадою, роботодавцями, навчальними закладами.

Тож Олевська районна філія Житомирського обласного центру зайнятості надала можливість гостям та учасникам знайти джерело бадьорості та інтересу до професійної діяльності, життя, одержати нові перемоги, показати свою індивідуальність, а також познайомитися з різноманітними талантами Олевскої ОТГ.

Педагогічний колектив з директором Артемом Сергійовичем Курбеко Олевського Центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді представив виставку неповторних творчих робіт вихованців. Відвідувачі виставок  мали змогу ознайомитися з малюнками, виробами в різних техніках декоративно-ужиткового мистецтва, витворами з деревини, бісеру, паперу тощо. Виставки вразили кожного різноманітністю сюжетів, технікою виконання, барвистістю і безпосередністю дитячого сприйняття світу.

Де ще можна знайти та розвинути талант показали педагогічний колектив та директор Тетяна Антонівна Тимків Олевської музичної школи. Гості заходу мали можливість ознайомитися з різними музичними інструментами. Завданням школи є пошук та залучення до навчання здібних, обдарованих і талановитих дітей та молоді, розвиток і підтримка їх здібностей, талантів та обдарувань.

Олевський районний військовий комісаріат також долучився до нашого заходу і наглядно продемонстрував усім охочим майстерність та талант бути військовослужбовцем. Наразі професія військовослужбовця вважається дуже перспективноїю та актуальною. Багато експертів називають її професією майбутнього. Чому це так? Дивлячись на те, що з кожним роком країни світу збільшують свої оборонні бюджети, можна сказати, що попит на військовослужбовців за контрактною службою буде збільшуватися значними темпами.

У Дні кар’єри взяли участь люди, які свої таланти втілили у власну справу.

Так, талановита та неповторна  Вікторія Нікітіна сьогодні успішна власниця майстерні декору та подарунків «Конфеті». Сувеніри, подарунки, фуд букети, фотозони, оформлення різноманітних свят, натуральна косметика та багато іншого сьогодні разом із творчою командою Вікторія демонструє жителям громади.

Віталій Єгоров перетворив свій талант у власну справу. Сьогодні він підприємець-початківець – власник майстерні «Olevsk Suvenir». Ідеї та бажання олевчан та гостей міста Віталій майстерно втілює за допомогою друку на футболках, чашках, пазлах, фото рамках із каменя.

Талановита кондитер Людмила Гергало також успішний підприємець. Вона займається випічкою власного виробництва. Торти, тістечка, кекси, рулети, короваї і не тільки – все це Людмила показала жителям та гостям заходу.

Різноманітні сувеніри та окрасу для будь-якого свята із повітряних кульок показала всім охочим майстриня Анна Гайченя.

Шоколад та шоколадні вироби ручної роботи продемонструвала жителям громади майстриня Діана Дола. 

Тепер Анна та Діана точно знають як втілити свою індивідуальність у професійну діяльність.

Неймовірно красиві та оригінальні вишиті картини, серветки, рушники та одяг показала гостям заходу Тетяна Берлінова, яка працює провідним фахівцем відділу надання послуг роботодавцям в Олевській районній філії Житомирського ОЦЗ і має такий гарний  талант.

Ці люди показують і доводять власним прикладом, що талант може не тільки радувати, а й приносити дохід.

Захід проходив у теплій, дружній атмосфері.

Заступник директора Інна Дереновська та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Головенко Олевської районної філії Житомирського ОЦЗ інформували всіх бажаючих про стан ринку праці, державні соціальні послуги та про новації в роботі служби зайнятості.

Також було приділено увагу й учнівській молоді Олевського професійного ліцею та закладів загальної середньої освіти Олевської об’єднаної територіальної громади. Діти брали участь у розважальних заходах, конкурсах та вікторинах, та водночас пізнавали цікавий і різнобарвний світ професій. 

Провідний фахівець з профорієнтації Тетяна Корнєйчук продемонструвала молоді  Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю, який дозволяє урізноманітнити процес пізнання світу професій сучасною молоддю. Діти мали змогу ознайомитись детальніше з назвами професій майбутнього та дізнатись про необхідні навики, знання та вміння для виконання певних видів робіт.

Учнівську молодь ознайомили з навчальними закладами Житомирщини, адже гідна освіта – перший крок до успіху. Бажаючим роздавали брошури та буклети профінформаційного характеру.

Наймолодші гості заходу також приймали активну участь. Дітки «приміряли» професії та малювали представників різних професій.

Гості заходу зрозуміли, що і вони є талановитими у певному виді діяльності. Тому, беручи приклад з наших учасників, жителі та гості Олевської об’єднаної територіальної громади, від малого до дорослого, долучалися до заходу за допомогою мотиваційного банера, на який прикріплювали наліпки та озвучували свої таланти.

Велика подяка усім учасникам заходу за тісну співпрацю  з фахівцями служби зайнятості.

Маємо надію, що наступного року ми покажемо та відкриємо ще більше талантів.

 

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує