Головна / Новини / Новини регіону / День людей похилого віку

02.10.2019

Категорія: Новини регіону

День людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. Цього дня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН, а в Україні також і День ветерана.


Це хороша нагода пильніше зосередитись на проблемах літніх людей, ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима нелегкі життєві дороги. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує покоління. 

Сьогодні, 01 жовтня, до зали Олевського ЦХЕТУМу завітали ветерани війни та праці, люди, які багато років свого життя віддали для розвитку нашого району. Затишна атмосфера, гарний настрій, приємне спілкування та зустрічі з друзями і знайомими - все це було хвилююче та бажане для кожного із присутніх в залі. Було приємно бачити усміхнені обличчя, а в очах іскорки любові і тепла. 

Присутнім вручили почесні грамоти та квіти. Зі сцени лунали щирі слова вдячності та поваги, побажання здоров’я та благополуччя. Музичні дарунки  звучали для присутніх від аматорських самодіяльних колективів с.Варварівка та с.Корощине.

Довге життя – ознака доброго здоров’я. Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує