Головна / Новини / Новини регіону / День вчителя

08.10.2018

Категорія: Новини регіону

День вчителя

   Усі батьки, віддаючи свою дитину до школи, перше, про що турбуються, - до якого ж учителя віддати вчитися свою дитину. Одні намагаються знайти тихого, доброго, не надто суворого вчителя, інші шукають суворого й вимогливого. Це говорить хіба що про те, що вчитель, як у нашій державі, так і в усьому світі, є дуже важливою складовою у вихованні учнів. Від учителя залежать 60 % здобутих учнем знань, від нього ж залежить формування світогляду дитини, а також чітке розуміння доброго й поганого, правди й обману, співчуття й егоїзму. Кожна мама, мабуть, не раз чула від свого юного школяра фразу «Нам так учителька казала». Ну що тут зробиш? Авторитет.

   Тому один раз на рік, у найпрекраснішу пору року, коли шелестить листям осінь, приходить професійне свято – День вчителя. Це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління. У цей день відзначаються роль і заслуги вчителів у процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їх неоціненний внесок у розвиток суспільства.

Напередодні Дня працівників освіти 05 жовтня в Олевському Будинку культури відбулося свято освітян.
Привітати педагогів завітали народний депутат України Володимир Юрійович Арешонков, перший заступник голови облради Сергій Крамаренко 
голова РДА Дмитро Лазаренко, заступник голови районної ради Олександр Ковальчук, заступник міського голови Яків Осипчук, голова Спілки воїнів АТО Андрій Іванов, начальник відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради Валерій Левченко та інші.
Найперше, до присутніх звернулись начальник начальник відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради Валерій Левченко який привітав колег зі святом й побажав їм натхнення у роботі. Також наголосив, що з нагоди свята всім педагогам району буде виплачено премію.

   Надалі вдячність педагогам висловлювали керівники району та почесні гості. Усі присутні були одноголосні, що саме вчителі формують майбутнє нації, і від них залежить, якою буде Україна завтра.

За сумлінну працю, високу результативність у роботі, особистий вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти педагоги та ветерани освіти району були нагородженні грамотами та подяками Народного депутата Володимира Арешонкова, райдержадміністрації, районної і міської рад,відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради, відділу  освіти, культури, охорони здоров’я, молоді, спорту та взаємодії з громадськістю райдержадміністрації, районної Профспілки працівників освіти і науки України.

Після завершення офіційної частини свята приємним подарунком для вчителів та гостей став виступ Народної артистки України Катерини Бужинської, яка завітала до Олевська на запрошення Володимира Юрійовича Арешонкова.

 

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує