Головна / Новини / Новини регіону / 14 жовтня - День захисника України

11.10.2019

Категорія: Новини регіону

14 жовтня  - День захисника України

        14 жовтня українці святкують одразу три свята: Свято Покрови Божої Матері, День українського козацтва, День захисника України.Це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги; свято вдячності ветеранам Другої світової, які також воювали за свою землю. І, нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України , та усіх тих, хто поклав своє життя на Сході країни в ім’я суверенності та єдності нашої держави.

           11 жовтня на Олевщині  відбулися урочисті заходи з нагоди Дня українського козацтва та Дня захисника України. Почалися урочистості  зборами та святковим концертом у міському Будинку культури. Зі словами вдячності та привітаннями з нагоди Дня українського козацтва та Дня захисника України до присутніх воїнів звернулися в.о.голови районної державної адміністрації Леонід Котвицький та заступник Олевського міського голови Яків Осипчук.         

      У своєму виступі Леонід Котвицький  зазначив: «Найцінніше, що є в нашому житті – це мир і спокій. Саме завдяки самовідданості наших бійців, ми спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі під мирним небом. Кожної миті ми повинні усвідомлювати, що наші воїни виборюють для свого народу мирне майбутнє. Наші воїни захищали нашу землю від половців, боронили від  загарбників та наразі стоять на рубежах нашої України. У цей день всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини».

         Після офіційних промов відбулася церемонія нагородження. За проявлену особисту мужність під час виконання військового обов’язку було нагороджено учасників АТО: прапорщика Віктора Куницького, сержанта Миколу Мельника. Від Олевського військового комісаріату слово було надано т.в.о. військового комісара  Ігорю Гергало. Грамоти від районного військового комісаріату отримали: Віктор Хлань, Петро Осипчук, Валерій Гарбовський, Євгеній Дубченко. Від Житомирського обласного військового комісаріату грамоти отримали: Харченко Микола Андрійович та Коцур Сергій Леонідович. Подяками Олевського військового комісаріату були нагороджені: Валентин Ратушинський, Василь Прокопович Шибецький, Володимир Ушко, Любов Федорівна Власюк, Леонід Котвицький, Наталія Горпинич, Олег Омельчук, Володимир Гаврилюк.

       Подяку від народного депутата Володимира  Юрійовича Арешонкова отримали учасники АТО: Ігор Миколайович Дорошенко, Анатолій Васильович Існюк, Олександр Борисович Бочковський, Юрій Васильович Цаплінський, Микола Миколайович Кочин.

Відзнаку від Міністерства оборони України отримала мати загиблого в АТО військовослужбовця Марія Миколаївна Шепетько.

         Продовжилися урочисті заходи святковою концертною програмою за участі творчих колективів району, вихованців Олевського ЦХЕТУМу, солістів Олевського будинку культури, вокального ансамблю «Калиновий цвіт», інструментального ансамблю «Фаворит».

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує