Головна / Новини / Новини регіону / До уваги пільговиків!

29.07.2019

Категорія: Новини регіону

Управління соціального захисту населення Олевської райдержадміністрації інформує, що з 1 жовтня 2019 року в Україні стартує монетизація пільг на оплату житлово – комунальних послуг. Затверджено Постанову Кабінету Міністрів України №373 від 17.04.2019р. «Порядок надання пільг на оплату житлово - комунальних послуг у грошовій формі».

Відповідно до цієї постанови будуть паралельно функціонувати дві системи надання пільг у грошовій формі готівкова і безготівкова.

Монетизована пільга призначається у безготівковій формі – на персональний особовий рахунок в «Ощадбанку», звідки суми автоматично перераховуються на оплату житлових та комунальних послуг. Якщо пільга зекономлена, залишок суми можна забрати готівкою по закінченні опалювального сезону. Окремо в постанові обумовлено, що на кінець календарного року гроші з персональних рахунків пільговиків не повертаються до держбюджету (тобто залишаються пільговику).

Пільга може бути призначена й готівкою з виплати щомісяця – для цього пільговику буде слід подати заяву та вказати номер рахунку в «Ощадбанку» для перерахування коштів. 

    З метою підготовки  до реалізації Порядку, управління праці та соціального захисту населення  просить громадян, яким нараховуються пільги на оплату житлово-комунальних послуг звернутись до управління праці  (кабінет 11), для звірки інформації в базі ЄДАРП, та при собі мати наступні документи:

Для отримання додаткових роз’яснень Ви можете звернутись до управління соціального захисту населення Олевської райдержадміністрації (особисто за адресою вул. Привокзальна,5 м.Олевськ або за телефоном 2-17-70).

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує