Головна / Новини / Новини регіону / Допомога «Муніципальній няні»

25.02.2019

Категорія: Новини регіону

 

Кабінетом Міністрів України 30 січня 2019 року затверджено Порядок відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня».

«Муніципальна  няня» - будь-яка фізична особа-підприємець (КВЕД 97.00, КВЕД 88.91)/ юридична особа, яка надає послугу з догляду за дітьми (КВЕД 78.20, КВЕД 85.100, крім державних і комунальних закладів дошкільної освіти, та з якою укладено  договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років.

Компенсація послуги «муніципальна няня» виплачується отримувачу послуги у розмірі одного прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років, встановленого на 1 січня відповідного року, за кожну дитину, яку доглядає муніципальна няня.

Право на отримання компенсації даної послуги мають громадяни України, які є батьками дитини до трьох років і які уклали договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років з муніципальною нянею.

Для отримання даної компенсації отримувачу послуги протягом місяця після укладання договору потрібно звернутись до управління праці з заявою та документами, які можливо подати в паперовій або електронні формі.

Отримувач  послуги подає такі документи:

- заяву про надання  компенсації послуги «муніципальна няня»;

- заяву про перерахування коштів з зазначенням рахунку в банку;

- копію договору;

- документи, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги «муніципальна няня» (чек, розрахункова квитанція, виписка із банківського рахунку);

- до заяви також надаються копії документів: паспорту, ін. коду, свідоцтва про народження дитини, рішення про  встановлення опіки (в разі необхідності).

Телефон для довідок 2-17-70

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує