Головна / Новини / Новини регіону / Глава держави привітав з обранням нового Президента Світового Конгресу Українців: Україна вдячна і в подальшому розраховує на підтримку української діаспори

04.12.2018

Категорія: Новини регіону

 

Глава держави привітав з обранням нового Президента Світового Конгресу Українців: Україна вдячна і в подальшому розраховує на підтримку української діаспори

 

Президент Петро Порошенко привітав Павла Ґрода з обранням Президентом  Світового Конгресу Українців. «Ваша перемога є свідченням довіри усієї української громади за кордоном, підтриманням Вашої активної громадянської позиції та визнанням успішної діяльності як Президента Конгресу Українців Канади», - зазначив Глава держави у привітанні.

Петро Порошенко наголосив: «Світовий Конгрес Українців був і залишається відданим справі підтримки України, потужним захисником національних інтересів і прагнень, дбайливим оберегом української ідентичності та самобутності».

«У цей складний для нас час розраховуємо на згуртованість та використання українською діаспорою всіх можливих засобів та важелів задля забезпечення залучення всебічної міжнародної підтримки нашої держави з метою надання гідної відсічі агресору та окупанту», - зазначив Президент.

Петро Порошенко висловив переконання, що під керівництвом Павла Ґрода Світовий Конгрес Українців й надалі продовжить ефективно та цілеспрямовано працювати в інтересах відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.

Глава держави побажав новому очільнику СКУ міцного здоров’я, успіхів та значних досягнень в ім’я України.

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує