Головна / Новини / Новини регіону / Голова Олевської райдержадміністрації Д.О. Лазаренко 05.10.2017 провів велику нараду для керівників навчальних закладів району з питань протипожежної безпеки

09.10.2017

Категорія: Новини регіону

Голова Олевської райдержадміністрації Д.О. Лазаренко 05.10.2017 провів велику нараду для керівників навчальних закладів району з питань протипожежної безпеки

Голова Олевської райдержадміністрації Д.О. Лазаренко 05.10.2017 провів велику нараду для керівників навчальних закладів району з питань протипожежної безпеки

Питання для розгляду було одне з найважливіших - протипожежна безпека усіх навчальних закладах Олевського району. Були присутні як начальники відділів освіти, так і директори шкіл, профільні заступники. Про ситуацію в Олевському районі доповідав начальник Олевського сектору ДСНС в Житомирській області Стужук Віктор Михайлович. Було доручено оновити та розробити інструкції для кожного закладу окремо, розрахувати потребу вогнегасників та озвучено графік позапланових перевірок.

Обговорювалося ще декілька важливих питань: наявність і потреба вогнегасників,початок опалювального сезону ,наявність у закладах освіти блискавкозахисту та протипожежних сигналізацій.

Представник «Добровільного об’єднання пожежників України» доповідала про ціни та терміни виконання робіт пов’язаних з протипожежною безпекою (зарядка вогнегасників та просочка горішніх приміщень).

Заступник голови районної ради О.С. Ковальчук порекомендував керівникам особисто переглянути свої заклади особливо в місцях підвищеної пожежної небезпеки.

Як зазначив голова райдержадміністрації Д.О.Лазаренко  на часі вирішення трьох  основних завдань: придбання для загальноосвітніх навчальних закладів визначеної кількості нових вогнегасників, здійснення перезарядки та перевірки існуючих, перевірка внутрішніх електромереж. Запропоновано подати пропозиції щодо фінансування зазначеного напрямку роботи, які будуть розглянуті.

Олевський районний сектор ГУ ДСНС України в Житомирській області вкотре звернувся до керівників навчальних закладів з проханням дотримуватись вимог правил пожежної безпеки під час опалювального сезону 2017-2018 років . Адже незначне займання може спричинити виникнення масштабної пожежі та, як наслідок, призвести до значних матеріальних збитків, а що нагірше й до людських жертв.

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує