Головна / Новини / Новини регіону / Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич з робочим візитом відвідав с.Радовель Олевського району

25.12.2017

Категорія: Новини регіону

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич з робочим візитом відвідав с.Радовель Олевського району

 Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич з робочим візитом відвідав с.Радовель Олевського району

      25 грудня, голова ОДА Ігор Гундич разом з головою Олевської РДА Дмитром Лазаренком та головою районної ради Віктором Троцом оглянули будівництво, яке проходить в селі Радовель, а саме реконструкція та капітальний ремонт школи. Директор Благодійної організації «Благодійний фонд «Радовель» Михайло Весельський» провів невелику екскурсію по Радовельській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів, в якій проводяться роботи по реконструкції. Ігор Гундич дав схвальну оцінку вкладеній праці і побажав Михайлу Весельському досягти того результату, на який він розраховує, а саме змінити село Радовель та дати  йому розквіт, як у соціальній сфері так і у бізнесовій. Саме сьогодні, на сході сіл Радовельської сільської ради, громада отримала від мецената укомплектований автомобіль швидкої допомоги, який буде працювати для людей та забезпечувати наданням невідкладної медичної допомоги.

      Планується у 2018 році, що Радовель матиме школу, яка буде найкращою в Україні, оскільки відбудовується за сучасними європейськими технологіями і міжнародними стандартами. Школа буде оформлена й укомплектована під вимоги нового освітнього простору. Не залишаться осторонь ремонтних робіт, які розпочнуться у 2018 році, також і дошкільний навчальний заклад «Струмочок», Будинок культури та сільська амбулаторія сімейної медицини.

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує