Головна / Новини / Новини регіону / Кращий державний службовець 2018

19.04.2018

Категорія: Новини регіону

Кращий державний службовець 2018

19 квітня 2018 року в районній державній адміністрації відбувся перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», в якому взяли участь шість учасників, з них: двоє в номінації «Кращий керівник» та чотири – в номінації «Кращий спеціаліст».

Керівник апарату райдержадміністрації Леонід Петрович Котвицький привітав учасників конкурсу, побажав усім успіхів, перемог і просто покращити професійні навички, вміння та підвищити свою кваліфікацію.

Учасники конкурсу проходили онлайн-тестування на знання Конституції України, законодавства України про державну службу та виконали тестові завдання, які стосуються функціональних повноважень державного органу. Конкурсанти також виконували ситуаційні завдання щодо складання ділових документів та практичні завдання з володіння персональним комп’ютером.

Конкурс проходить у три етапи, а наразі чекаємо результатів конкурсу першого туру, за якими буде визначено переможців. Переможці районного етапу стануть учасниками другого туру в обласному етапі.

Дивіться також:

Відкрито сезон весняно-польових робіт в господарствах всіх форм власності.
Спеціалісти управління праці та соціального захисту населення взяли участь у інформаційно-роз’яснювальній роботі з учнями ДНЗ «Олевський професійний ліцей»
На Олевщині відбулася зустріч представників влади з ліквідаторами аварії на ЧАЕС

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує