Головна / Новини / Новини регіону / На Олевщині відзначили День Гідності та Свободи

20.11.2020

Категорія: Новини регіону

На Олевщині  відзначили День Гідності та Свободи

                            На Олевщині  відзначили День Гідності та Свободи

       День Гідності та Свободи започатковано з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного та майбутнього поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні ХХІ століття. Це віддання належної шани патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Святий обов’язок кожного українця у цей день згадати всіх. Героїв, які виборювали свободу України і віддали свої життя за краще майбутнє рідного народу. У їх когорті – герої Небесної сотні та українські вояки, котрі загинули під час антитерористичної операції на сході України. Герої сьогодення поклали свої голови за мирну Україну для нас і для прийдешніх поколінь. Вони навіки мають залишитися у наших серцях.

           Тому напередодні, 20 листопада присутні  хвилиною мовчання  вшанували світлу пам'ять та поклали квіти до меморіального комплексу загиблим воїнам  АТО. 

           Повік не забудемо подвиги Героїв, які віддали своє життя за майбутнє України!

           Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

 

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує