Головна / Новини / Новини регіону / На зустріч до поліщуків завітав народний депутат України Володимир Анатолійович Пехов

28.11.2013

Категорія: Новини регіону

На зустріч до поліщуків завітав народний депутат України Володимир Анатолійович Пехов

Керівники Олевщини продовжують зустрічі з громадськістю району. Разом з керівництвом району на зустріч до поліщуків завітав народний депутат України Володимир Анатолійович Пехов.

Найважливішою метою візиту до району стало відвідування Свято-Миколаївського храму. Володимир Анатолійович зустрівся з настоятелем Свято-Миколаївської церкви отцем Сергієм і висловив йому та всій православній громаді свої співчуття з приводу нещодавньої сумнозвісної події, що відбулася в Олевську, коли в ніч на 10 листопада невідомі особи розмалювали антихристиянськими написами православну Свято-Миколаївську церкву, що призвело до пошкодження зовнішнього фасаду храму та викликало хвилю обурення усієї свідомої громадськості району. Сума у розмірі 10 тисяч була надана народним депутатом як допомога храму для проведення відновлювальних робіт.
 
 
В рамках робочого візиту народний депутат та керівники району зустрілися з активами громад с.Корощине та Кам’янка  щодо актуальних проблем життєдіяльності села, роз’яснень основних напрямків соціальних ініціатив Президента України.
«Наближення влади до людей – основна задача соціальної політики Президента України Віктора Федоровича Януковича» – говорить у своєму виступі голова районної державної адміністрації Андрій Дяченко. Керівники району розповіли громадам про те, чого вдалося досягти за три з половиною років роботи команди на шляху реалізації реформ, ініційованих Президентом України Віктором Януковичем та розкрили пріоритетні напрямки роботи виконавчої влади нашого краю на найближчу перспективу і додали, що влада району і надалі буде докладати усіх зусиль для покращення добробуту населення.
 
 
Голова районної ради Микола Андрійович Харченко у своєму виступі подякував народному депутату Володимиру Анатолійовичу за постійну турботу і допомогу жителям району та відмітив, що до сих пір жоден депутат не приділяв стільки уваги своїм виборцям.
Натомість Володимир Анатолійович, як завжди, приїхав «не з пустими руками», під час зустрічей були вручені подарунки. Творчий колектив села Корощине отримав від депутата нові сценічні червоні чобітки, найкращі трударі села Кам’янка отримали у подарунок велосипеди та інші відзнаки.
 
 
 
В рамках заходу відбувся святковий концерт «Звеличені працею».        

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує