Головна / Новини / Новини регіону / Насильство у сім’ї. Потрібна допомога?

02.12.2020

Категорія: Новини регіону

Насильство у сім’ї. Потрібна допомога?

                                                                           Насильство у сім’ї. Потрібна допомога?

    Проблема домашнього  та гендерного насильства  залишається актуальною для українського суспільства, де досі відкрито говорити на цю болючу тему та визнавати її існування не просто. Сором, відчай , почуття провини - саме такі емоції та почуття супроводжують жінку ,яка стала жертвою насильства з боку  своїх близьких( партнера, чоловіка, батька, вітчима тощо). Замість того, щоб про це розказати рідним, викликати поліцію, піти від партнера-агресора, жінка обирає шлях мовчати, бо говорити про це соромно, бо треба терпіти, бо ж не годиться виносити сміття з хати, тим паче викликати поліцію. Випадки коли жінка підіймає руку на свого чоловіка, також існують, хоча вони і не такі поширені. У такому разі допомоги потребує чоловік. Якщо Вам чи Вашим дітям  уже завдали тілесних ушкоджень , обов’язково розкажіть про це працівникові поліції та зверніться до медичної установи. Медичні висновки про отримані тілесні ушкодження можуть бути вагомим доказом того, що сталося.

                                                              Куди звертатися по допомогу у випадку проявів насильства?

Пам’ятайте, що спричинення будь-якого виду тілесних ушкоджень, а також вчинення будь-яких інших дій проти життя та здоров’я, волі, честі чи гідності особи, а також проти статевої недоторканості, є злочином. За ці та інші правопорушення передбачено кримінальна відповідальність! Перебування з кривдником в сімейних відносинах не виключає необхідності притягнення його до кримінальної відповідальності.

                                                                                                    Безкоштовні консультації 

Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації : 0 800 500 225 або 772( для дзвінків мобільного).

З метою сприяння у наданні послуг особам, які постраждали від домашнього насильства, зокрема в частині забезпечення місцем тимчасового, безпечного, цілодобового перебування, організації допомоги особам, які опинились в складних життєвих обставинах та не мають місця проживання у яких відсутні документи, що посвідчують особу, як наслідок виникають проблеми  з працевлаштуванням та пошуком житла, а також для забезпечення родинних зв’язків між мамою та дитиною – організовано роботу Кризового  центру для жінок із дітьми « Місто Добра».

Місцезнаходження: м. Чернівці, вул. Річна,10;

Контакти: 0 800 503 231 безкоштовний з усіх номерів по Україні;

+38(099) 2000 103 офіс БФ «Я майбутнє України»;

050 243 69 71 керівник Марта Левченко;

Електронна адреса: cityofgoodness@gmail.com ;

Офіційний сайт https://misto - dobra.com.ua .

Кризовий центр для жінок із дітьми « Місто Добра» - це не тільки тимчасовий притулок та місце безпечного проживання постраждалих від домашнього насильства, але й комплексна програма соціалізації жінок, по   завершенню якої жінка-мама самостійно вміє забезпечувати себе та своїх дітей.

У приміщення Кризового центру облаштовано 27 житлових кімнат для цілодобового перебування 80 осіб, які забезпечуються всіма необхідними речами, засобами гігієни, продуктами харчування. Разом з тим, умови перебування адаптовані для осіб з інвалідністю.

Мешканцями Кризового центру « Місто Добра» можуть бути жінки із дітьми з усіх областей України та громадянки інших країн, які потребують допомоги на території України.

Мешканці притулку отримують кваліфіковану медичну, юридичну, психологічну, педагогічну допомогу, здобувають навички ведення домашнього господарства, за потреби можуть здобути освіту, працевлаштування.

Програма розвитку є індивідуальною і базується виключно на бажанні та потенціалі самої жінки.

Протягомреабілітації родини, працівники Кризового центру тримають зворотній зв’язок із установою, яка скерувала родину та інформують про проведену роботу з родиною, надання відповідних послуг.

Для зарахування до Кризового центру необхідні:

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує