Головна / Новини / Новини регіону / Новини культури

25.11.2011

Категорія: Новини регіону

 

17-20 листопада у м. Києві у приміщення Київського академічного театру юного глядача на Липках пройшов ХІІ Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики „Червона рута”.
В програмі фестивалю прозвучав український автентичний фольклор, популярна, сучасна танцювальна, рок, акустична музика тощо. На меті у організаторів фестивалю - цілеспрямований пошук молодих обдарованих виконавців по всій Україні, зокрема в глибинці, відкриття нових імен і вихід їх на велику сцену. Це чи не єдиний у своєму роді некомерційний фестиваль на підтримку саме українських виконавців.
Дипломантом цього надзвичайного музичного дійства став дитячий колектив з Сущан „Спєваночки”(керівник Тетяна Ковальчук), які отримали цю відзнаку у жанрі автентичного фольклору. Завдячуючи фінансовій підтримці спонсорів і меценатів – районного відділу культури і туризму РДА, директора СВГ „Мирне” С.А.Гончара, директора ДП „Олевський лісгосп АПК” І.В.Гайчені, приватних підприємців І.Ю.Коструби, В.М.Стукала, В.М.Лозка, В.В.Лукашова, Л.М.Корбуна, М.І.Мартинчука – став можливим візит до столиці та участь у фестивалі.
* * *
24 листопада у столиці на базі НЦНК „Музей Івана Гончара” пройшла Всеукраїнська виставка хліба. Співробітники закладу провели величезну роботу по всій Україні, об’їхавши її куточки, в пошуках старовинних обрядів випікання хлібу. Завітали вони і до нашого району. Хлібом власноруч виготовленим зустріла працівників музею олевчанка Галина Герасимівна Жеребило, а сам процес випікання та обрядові українські пісні, що супроводжували його здавна, продемонстрували жителі с.Комсомольське та аматорський ансамбль української народної пісні „Чарівниці” на чолі з Степаном Яценком.

 

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує