Головна / Новини / Новини регіону / Об'єднати зусилля, щоб подолати загоряння осередків торфу.

18.05.2020

Категорія: Новини регіону

Об'єднати зусилля, щоб подолати загоряння осередків торфу.

В селі Миролюбів, Лугинського району, на території Озерянського торфобрикетного заводу, сьогодні, 18 травня, відбулася координаційна нарада за участі генерального директора ДК «Укрторф» Андрія Озерчука, голови РДА Лариси Хоречко, заступника голови Володимира Михайленка, заступника голови районної ради Олександра Ковальчука, начальника ДСНС Віктора Стужука, директора Озерянської торфобрикетної філії ДП «Житомирторф» Петра Петрущенка та головного інженера заводу Петра Помінчука

Головною темою наради була локалізація існуючих осередків пожеж на торфовищах Олевщини, а саме, в районі Озерянської торфобрикетної  філії ДП "Житомирторф". Всі присутні керівники вирішили об’єднати зусилля, бо  Олевська ДСНС «звалила на свої плечі» фінансові, матеріальні та людські ресурси у гасінні осередків займання торфу.

            

 ПРОТОКОЛ

спільної наради з питань ліквідації та локалізації

пожежі на торф’яних та лісових масивах 

Лугинського та Олевського районів

 

смт. Миролюбів                            18 травня 2020 року

 

 

Присутні на нараді:

 

 1. депутат Житомирської обласної ради Озерчук А.М. 

 2. голова Олевської РДА  Хоречко Л.В.

 3. заступник голови Олевської РДА Михайленко В.А. 

 4. заступник голови Олевської районної ради Ковальчук О.С. 

 5. начальник Олевського районного сектору Управління ДСНС в Житомирській області Стужук В.М.

 6. директор Озерянського торфозаводу Петрущенко П.П. 

 7. головний інженер Озерянського торфозаводу Помінчук П.П.

 

Виступили:

 

 1. Директор Озерянського торфозаводу Петрущенко П.П. зазначив, що на даний час існує три небезпечних осередка пожежі, а саме поля №5 та №7 і землі запасу в районі поля №10. Особливо проблематичним є гасіння пожежі на полі №5, оскільки там відсутнє природне водозабезпечення.

 2. Начальник Олевського районного сектору Управління ДСНС в Житомирській області Стужук В.М. погодився з висновком директора Озерянського торфозаводу та зазначив, що всі сили ДСНС задіяні на гасінні пожежі в районі канави, що утворилася після демонтажу трубопроводу з Озерянського торфозаводу. Оскільки пожежа має загрозу перейти у верхову, тому всі сили будуть задіяні на цьому об’єкті ще як мінімум п’ять днів.

 3. Депутат Житомирської обласної ради Озерчук А.М. зазначив, що для усунення пожежної небезпеки необхідно разом задіяти всі сили і засоби місцевих ДСНС, Білокоровицького лісництва та Озерянського торфозаводу.

 

Вирішили:

 

 1. Для оперативного керівництва гасінням пожежі створити штаб під головуванням керівництва ДСНС Олевського району з представництвом Білокоровицького лісництва та Озерянського торфозаводу.

 2. Зобов’язати Озерянський торфозавод викопати траншею та довести воду в район поля №5 та зобов’язати Білокоровицьке лісництво провести вирубку лісу по трасі переміщення екскаватора для риття канави. Забезпечення пальним на виконання даних робіт покласти на Олевську РДА.

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує