Головна / Новини / Новини регіону / Очільники району привітали працівників соціальної сфери з професійним святом

07.11.2017

Категорія: Новини регіону

Очільники району привітали працівників соціальної сфери з професійним святом

           Першої  неділі листопада в Україні відзначатимуть День працівників соціальної сфери – свято людей, які самовіддано допомагають іншим. Згідно з Указом Президента України, День працівника соціальної сфери відзначають із 1999 р. як свідчення високої оцінки державою ролі тих, хто щодня забезпечує реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

 3 листопада у Олевському ЦХЕТУМі за участі голови районної ради Віктора Миколайовича Троца, керівника апарату Олевської  райдержадміністрації Леоніда Петровича Котвицького, заступника міського голови Олександра Ніколайчука  відбулись урочистості з нагоди Дня  працівника соціальної сфери.

Першим до присутніх звернувся голова районної ради Віктор Миколайович Троц, Зауваживши, що реформи, які відбуваються у державі перш за все накладають свій відбиток на роботу  фахівців соціального захисту , управління Пенсійного фонду,  інших соціальних служб. З кожним  роком зростає навантаження на людей з великим серцем і неймовірним терпінням по відношенню до усіх, хто прагне допомоги.  

— Пенсіонери, інваліди, малозабезпечені верстви населення, діти-сироти — це ті люди, які щодня потребують вашої уваги, підтримки, яким ви своєю турботою, а іноді й просто посмішкою та добрим словом даруєте такі необхідні кожній людині віру, впевненість та надію. Низький уклін вам за вашу нелегку, але  надзвичайно потрібну і важливу працю. Зичу вам міцного здоров’я, наснаги, добробуту, - цим словами завершив свій виступ Віктор Миколайович.

Виступили також «винуватці заходу» - начальник служби у справах дітей Олевської РДА Орищук Галина Володимирівна, начальник управління соціального захисту населення Островська Ольга Григорівна,керівник центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Орищук Світлана Сергіївна, директор комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування Олевської  міської ради Хоречко Лариса Валеріївна.

 

Представники влади вручили соціальним працівникам відзнаки, вкотре підкресливши важливість і відповідальність їхньої професії, а працівники та вихованці ЦХЕТУМу  забезпечили гарний та святковий настрій всім присутнім.

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує