Головна / Новини / Новини регіону / Олевський район прийняв участь в «Єдиному всеукраїнському стрілецькому дні»

16.02.2018

Категорія: Новини регіону

Олевський район прийняв участь в «Єдиному всеукраїнському стрілецькому дні»

Олевський район прийняв участь в «Єдиному всеукраїнському стрілецькому дні»

Відповідно до плану  підготовки Житомирського ОВК на 2018 рік навчальний рік 15 лютого на базі Новоград-Волинського загальновійськового полігону частини А0409 були проведені практичні заняття з вогневої підготовки в рамках проведення Єдиного всеукраїнського стрілецького дня з організаційним ядром загону оборони та ротою охорони Олевського РВК.

Всього прибуло 30 чоловік, які є вихідцями з Олевського району та входять до складу роти охорони Олевського РВК. Рота охорони є структурним підрозділом Олевського РВК, який створюється на особливий період і діє відповідно до покладених на нього завдань.

Метою проведеного заходу було:

1.поглиблення теоретичних знань військовозобовязаних;

2.відновлення практичних навичок війсковозобовязаних у поводженні зі зброєю та виконання нормативів зі стрілецької зброї;

3.виховання у особового складу роти охорони усвідомлення важливості виконання завдань, що стоять перед ними, патріотизму та наполегливості у освоєнні військових знань;

4.згуртованості та злагодженості роботи при виконання поставлених завдань.

Варто зазначити, що всі військовозобовязані Олевського РВК, які залучались до участі у заході, поставились до завдань з розумінням та відповідальністю. Допомагали в організації занять голова Олевської РДА Дмитро Лазаренко та секретар Олевської міської ради Віталій Шейко.

Особовий склад військовозобов’язаних Олевського району взяв участь у виконанні вправ стрільб з автомата «Калашникова» (АК-74) та пістолета «Макарова» (ПМ). Заняття на полігоні були організовані на 5 навчальних місцях, де кожен військовозобов’язаний зміг вивчити заходи безпеки під час стрільб, будову стрілецької зброї, потренуватись у виконанні нормативів неповного розбирання (складання) зброї та практично виконати вправи стрільби з АК-74 та ПМ.

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує