Головна / Новини / Новини регіону / Онлайн зустріч (Мітап) із застапником голови облдержадміністрації Володимиром Федоренко

05.06.2020

Категорія: Новини регіону

Онлайн зустріч (Мітап) із застапником голови облдержадміністрації Володимиром Федоренко

Сьогодні, 5 червня, об 11:00 відбулася онлайн нарада обласного рівня під керівництвом першого заступника голови Житомирської облдержадміністрації Володимира Федоренка на тему «Окремі аспекти функціонування господарського комплексу області в посткарантинний період». Взяли участь в онлайн нараді голова РДА Лариса Хоречко, заступник голови Володимир Михайленко та керівники відділів та управлінь Олевської районної державної адміністрації. 

Спершу обговорювали питання про надання допомоги суб’єктам малого та середнього підприємництва області по частковому безробіттю. Галина Корінна – директор Житомирського обласного центру зайнятості повідомила, що з державного бюджету виділено 4,7 млрд. гривень на підтримку по безробіттю. Строк звернення до центрів зайнятості підприємців для отримання фінансової підтримки своїх працівників збільшився від 30 до 90 днів. Детальну інформацію щодо державної підтримки через центри зайнятості роботодавцям та працівникам на період карантину можна отримати через український е-сервіс державних послуг «Дія» (скорочення від «Держава і я»).

Далі  йшла мова про оподаткування суб’єктів господарювання області. Спікер Дмитро Джигора – заступник начальника управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Житомирській області наголосив, що налаштовується комунікація ДПС з Пенсійним фондом  про спрощення та оптимізацію порядку отримання довідки про звільнення від податків. З 1 березня до завершення карантину скасовуються перевірки, не застосовуються штрафні санкції по заборгованості за податки, в тому числі по ЄСВ (єдиний соціальний внесок).

Програму розвитку агропромислового комплексу та програми підтримки бізнесу висвітлювала Наталія Арендарчук – в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації. За детальною інформацією щодо розвитку АПК та інші програми підтримки бізнесу звертатися до управління економічного розвитку, інфраструктури, містобудування та з питань цивільного захисту Олевської райдержадміністрації.

ПриватБанк  в особі Вадима Хиля – директора Житомирської РУ АТ КБ ПриватБанк презентував програму Доступні кредити «5-7-9» для підтримки мікро-, малого- та середнього бізнесу. Програма дозволяє придбання, модернізацію, будівництво, реконструкцію, фінансування оборотних фондів, заробітної плати працівників. Діє під час карантину і 90 днів після його закінчення. А також кредитування новоствореного бізнесу «стартапи», фінансування державних програм АПК. Ощадбанк та УКРГАЗБАНК також надають підтримку кредитування бізнесу.

Грантові програми для підтримки бізнесу  - це пропозиції «Агенції регіонального розвитку Житомирської області» по наданню допомоги ОТГ в розробці та реалізації проектів Європейського Союзу.

На останок, було вирішено, що дієвим інструментом економічного зростання регіону є залучення інвесторів через прозорі процедури продажу об’єктів малої приватизації.

 

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує