Головна / Новини / Новини регіону / Переможемо коронавірус разом: благодійники творять добро.

15.05.2020

Категорія: Новини регіону

Переможемо коронавірус разом: благодійники творять добро.

Михайло Весельський ініціатор і меценат проекту “Радовель” в черговий раз допоміг Олевщині. 12 травня він передав на потребу Олевській міській лікарні 1000 масок, 100 щитків і 100 літрів антисептика. Раніше, а саме, 28 квітня він передав 800 експрес-тестів для ПЛР-діагностики (полімеразна ланцюгова реакція) для виявлення COVID-19. 200 тестів отримала Радовельська сільська громада, 800 -Олевська центральна лікарня.

У реанімаційному відділенні Олевської центральної лікарні встановлено апарат штучної вентиляції легень. Медичне обладнання закуплено за кошти Олевської районної ради та Благодійного фонду Михайла Весельського. На даний час в лікарні нараховується 7 таких апаратів. Для лікування хворих на COVID-19 можна буде задіяти 5. Інші 2 використовуватимуть для ургентних пацієнтів (таких, що потребують негайного реагування).

Нагадуємо, що колективи закладів освіти громади перерахували на придбання дихального апарату для лікарні свій одноденний заробіток. За інформацією начальника відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради Валерія Левченка, до цієї ініціативи долучились колективи всіх шкіл громади, Олевського МНВК, Олевського ЦХЕТУМу та 6 дитячих садочків.Загалом таким чином було зібрано 243 540 гривень. Ці кошти були перераховані на рахунок Олевської центральної лікарні. Варто зазначити, що деякі школи громади крім того окремо надсилають кошти на придбання дихального апарату для лікарні, а також раніше Олевська профспілка освіти перерахувала 10 000 гривень.

До збору коштів долучаються підприємства громади, колективи державних і приватних закладів та установ, профспілки, небайдужі громадяни.

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує