Головна / Новини / Новини регіону / Підтримай Вікімандри українською

24.01.2018

Категорія: Новини регіону

Щодо проведення конкурсу «Підтримай Вікімандри українською», який заплановано у лютому 2018 році

  

Вікімандри – один з проектів фонду Вікімедіа, найвідомішим проектом якого є всесвітньо відома вільна енциклопедія Вікіпедія. Метою проекту Вікімандри є створення вільних ілюстрованих путівників різними мовами світу. Завданням конкурсу «Підтримай Вікімандри українською» є наповнення вільного путівника довідковою інформацією про подорожі українською мовою, та надання практичної інформації про Україну іншими мовами. Проект Вікімандри має потенціал стати найповнішим вільним путівником, що міститиме найбільшу кількість цікавої та важливої інформації. ГО «Вікідемія Україна» готова провести тренінги з редагування Вікімандрів.

Сторінку проекту можна переглянути за посиланням https//uk.wikivoyage.org/wiki/ Вікімандри:Конкурс «Підтримай Вікімандри українською»

Повідомляємо, що контактною особою щодо співпраці буде Семенюк Віктор Вікторович. електронна скринька: wmua-staff@wikimedia.org/ua/ Номер телефону: +38(067)504-36-46.

У разі зацікавленості у участі просимо звертатися в управління економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі райдержадміністрації за адресою: м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська,4, на електронну адресу: rdaekonom@ol.zt.ukrtel.net , або за тел. 2-12-37.

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує