Головна / Новини / Новини регіону / Попередження випадків вчинення домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми під час карантину

26.03.2020

Категорія: Новини регіону

Попередження випадків вчинення домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми під час карантину

 З метою попередження випадків вчинення домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми під час карантину, управління праці та соціального захисту населення Олевської райдержадміністрації надає контактні дані спеціально уповноважених та інших органів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та жорстокого поводження з дітьми;

- національна гаряча лінія (0800500335, 15-47) громадської організації « Ла Страда – Україна» , з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.

- (04135) 2.17.70 в управлінні праці та соціального захисту населення Олевської райдержадміністрації, можна отримати консультації з проблем торгівлі людьми, домашнього насильства, порушень прав дітей та гендерної дискримінації.

- (04135) 2.16.65 в КУ « Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олевської міської ради». - 102 Олевський відділ поліції Коростенського ВПГУНП в Житомирській області.

- ( 04135) 2.23.06 служба у справах дітей районної державної адміністрації.

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує