Головна / Новини / Новини регіону / Прес-конференція з начальником відділу у справах дітей Орищук Галиною Володимирівною

04.11.2013

Категорія: Новини регіону

Прес-конференція з начальником відділу у справах дітей Орищук Галиною Володимирівною

 

На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо допомоги дітям, які потребують особливого захисту та допомоги з боку держави в Олевському районі створено та функціонує один дитячий будинок сімейного типу, де виховується 9 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, створено 10 прийомних сімей, де виховується 24 дитини.
У переддень професійного свята – Дня працівників соціальної служби відбулася прес-конференція з начальником відділу у справах дітей Орищук Галиною Володимирівною. Галина Володимирівна розповіла про те, як на професійному рівні служба у справах дітей намагається поліпшити життя найменших представників населення.
«Україна визнала сім’ю як пріоритетну форму влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і приємно усвідомлювати, що кожного дня все більше і більше наших співгромадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей такої категорії.
Так, із 148-ми дітей, які перебувають на первинному обліку в службі у справах дітей РДА, - продовжує начальник відділу, 97 передано під опіку, 13 влаштовано в дитячі будинки сімейного типу, 20 у прийомні сім’ї, 11 – в державні інтернатні установи, 2 – в центр соціально-психологічної реабілітації, 3 – на навчання в професійно-технічні навчальні заклади, 2 дитини тимчасово влаштовані в сім’ю родичів.
В районі розроблено і затверджено ряд програм і заходів, спрямованих на створення належних умов для проживання, навчання, виховання дітей, попередження негативних проявів в їх середовищі, захист їх прав і інтересів».

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує