Головна / Новини / Новини регіону / Привітання до дня працівників лісового господарства

13.09.2018

Категорія: Новини регіону

Шановні працівники та ветерани лісового господарства!

          Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівника лісу.
Одним з найдорожчих скарбів нашого краю є неповторна краса лісів.
          Ліс – не тільки унікальний і безцінний дарунок природи, прикраса рідної землі, але й запорука нашої екологічної безпеки, основа економічної стабільності регіону. Ми поважаємо працю лісівників Олевщини, спрямовану на збереження та примноження цього національного скарбу. Саме від вашої професійної, невтомної та самовідданої праці залежить збереження зеленого багатства, його відновлення та ефективне використання. Дбаючи про розвиток лісового господарства, ви активно впроваджуєте новітні природозберігаючі технології, щоб залишити у спадок нащадкам насправді зелену планету.
Впевнені, що спільними заходами та завдяки вмілому впровадженню в лісове виробництво найсучасніших природоохоронних технологій, залучення цікавих інвестиційних проектів вдасться зміцнити екологічний та ресурсний потенціал лісового господарства.
           Прийміть, шановні лісівники, слова щирої вдячності й пошани за вашу невтомну працю, вагомі зусилля задля добробуту нинішнього та майбутнього поколінь.
           Зичимо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, миру та благополуччя!Голова адміністрації                                       Голова районної ради

Дмитро Лазаренко                                                Віктор Троц     

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує