Головна / Новини / Новини регіону / Привітання голови Олевської РДА з Днем міста

22.05.2020

Категорія: Новини регіону

Привітання голови Олевської РДА з Днем міста

Дорогі олевчани, щиро вітаю нас усіх з Днем нашого міста !

Це свято об’єднує всіх, кому дороге місто  – його вулиці, будівлі, площа, парк, сквери і храми, його славетна древня історія, традиції, героїчне минуле і трудове сьогодення.

Якщо ми всі  разом будемо дружні і єдині, то наші старання, прагнення, сили і надія допоможуть розвиватися і процвітати нашому рідному місту.

Щоб гості, відвідавши наш Олевськ, відчували щиру гостинність, щедрість душі і теплоту стосунків.

Хочу, щоб кожен мешканець відчував себе потрібним і важливим діячем, щоб кожен любив своє місто і намагався зробити свій внесок у загальне благо, щоб розвивалися всі сфери життєдіяльності і задоволені всім залишалися люди.

Адже, для кожного з нас місто значить щось важливе, хтось тут народився і провів щасливі роки дитинства, хтось зустрів свою першу любов, хтось досяг своєї першої перемоги, хтось здійснив свою першу заповітну мрію.

Нехай Олевськ розвивається, буде комфортним і цікавим для жителів і гостей. Нехай кожен житель буде щасливим від того, що тут живе.

Друзі, я всіх вітаю з днем нашого міста і хочу побажати мирного неба над головою, добра, взаємоповаги і чудових можливостей росту і розвитку, а також комфортного і благополучного міського життя.

Нехай  Господь своєю щедрою рукою завжди благословляє наше місто, Ваші оселі та родини, дарує нам мир, спокій та порозуміння.

З Днем народження, Олевськ!

 

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує