Головна / Новини / Новини регіону / Про виконання у районі завдань Президента України В.Ф.Януковича щодо поліпшення соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни.

05.11.2013

Категорія: Новини регіону

Про виконання у районі завдань Президента України В.Ф.Януковича щодо поліпшення соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни.

 

28 жовтня в рамках апаратної  наради за участю голови райдержадміністрації Андрія Дяченка та голови районної ради Миколи Андрійовича Харченка, а також керівників відповідних структур, представників ветеранських організацій та ЗМІ відбулося слухання та обговорювання питання про виконання у районі завдань Президента України В.Ф.Януковича щодо поліпшення соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни.
В ході слухання виступили начальник управління праці та соціального захисту населення Олевської РДА Мельник В.І.: «Підвищення рівня життя громадян України (і в першу чергу ветеранів війни, пенсіонерів та інвалідів) у всіх регіонах країни є пріоритетом роботи Президента України.
Станом на 1 жовтня на фінансування соціальних програм лише по Олевському району направлено більш як 60 млн.грн. – це майже 60 % від передбачених бюджетом коштів на 2013 рік. У повному обсязі профінансовано соціальні витрати за програмами, які здійснюють соцзахист ветеранів війни, малозабезпечених осіб та інвалідів, санаторно-курортне оздоровлення інвалідів та ветеранів війни, виплати допомог і компенсацій громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи та виплата пенсій.
В Олевському районі активно продовжується втілення в життя соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення інвалідів, ветеранів  протезно-ортопедичними виробами, засобами пересування, реабілітації, санаторно-курортним лікуванням.
Ветеранам  війни та праці надаються  пільги за рахунок субвенцій з державного та місцевого бюджетів на  проведення  капітальних  ремонтів  житлових будинків,  встановлення телефонів, на житлово-комунальні послуги,  тверде паливо та скраплений газ.
Так, впродовж 2013 року здійснено 6 капітальних ремонтів  житла інвалідам війни. Це Гришенчук Павло Каленович, м.Олевськ, Сайко Олександр Пилипович, с.Радовель, Рабош Федір Архипович, с.Кишин, Левченко Михайло Іванович, с.Нові Білокоровичі, Іваненко Анатолій Макарович, м.Олевськ та Данюк Леонід Іванович, с.Жубровичі.
Про виконання соціальних ініціатив Віктора Януковича у сфері пенсійного забезпечення проінформувала присутніх начальник управління ПФУ в Олевському районі Житомирської області Осипчук Марія Володимирівна: «Органи Пенсійного фонду торік перерахували пенсії майже всім категоріям пенсіонерів, протягом 2011-2012 років розміри пенсій збільшено для інвалідів війни, ліквідаторів-чорнобильців, військовослужбовців,одержувачів трудових пенсій. В результаті виконання соціальних ініціатив Президента збільшено суму щомісячної державної адресної допомоги до пенсії для інвалідів війни Iгрупи і становить не менше 2547,90 грн., проведено перерахунок пенсії 2-ом учасникам бойових дій у період війни 1945 року з Японією, виплата даним громадянам проводиться у сумі 2916,10грн. Загалом середній розмір пенсії по району порівняно з 01.01.2011 роком збільшився на 334,71 грн. і становить станом на 01.10.2013р. 1307,82 грн.».
Завершив нараду голова райдержадміністрації Андрій Дяченко словами: «28 жовтня ми з особливими почуттями відзначаємо 69-у річницю визволення України від фашистських загарбників. З радістю – за відвойоване право жити в незалежній державі, яка впевнено рухається до Європи, з болем – за мільйонами загиблих на полях битв. Воїни, підпільники, партизани та в тиловики продемонстрували зразки небаченого героїзму та стійкості. Ми в неоплатному боргу перед ними усіма, живими і полеглими.А тому турбота про ветеранів завжди була, є і буде пріоритетною в діяльності влади, а збереження пам'яті про народний подвиг, про мільйони наших полеглих земляків – завдання Президента України владі на місцях та безумовний пріоритет всього українського суспільства. Тому необхідно зробити все можливе і неможливе, щоб без уваги і належної турботи не залишився жоден ветеран, у кожному селі чи селищі».
Після апаратної наради керівництво району за участю представників ветеранських організацій та учнівської молоді відвідали ветеранів війни та вшанували пам'ять загиблих воїнів, поклавши квіти до обеліску Слави.
 

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує