Головна / Новини / Новини регіону / Проведення міжвідомчої наради з питань протидії незаконним вирубкам лісу на території Олевського району

15.01.2020

Категорія: Новини регіону

Проведення міжвідомчої наради з питань протидії незаконним вирубкам лісу на території Олевського району

        14 січня 2020 року в приміщенні райдержадміністрації було проведено міжвідомчу нараду з питань протидії незаконним вирубкам лісу на території Олевського району, за участю керівників силових структур, прикордонної служби, директорів лісогосподарських підприємств та представників райдержадміністрації, районної ради, Олевської міської ради та Білокоровицької і Радовельської сільських рад,, в.о. старост окремих територіальних громад району. Було розглянуто питання щодо протидії незаконним вирубкам лісу на території Олевського району в 2019 році та завдання на 2020 рік. По даному питанню виступили: заступник голови районної ради Ковальчук О.С, начальник Олевського відділення поліції Григоришин І.В., керівник апарату райдержадміністрації Котвицький Л.П., заступник керівника Коростенскої місцевої прокуратури Терновий І.І., головний лісничий ДП «Олевський лісгосп АПК» Лобачевський Б.М., директор ДП «Олевське лісове господарство» Бондарчук О.А., головний лісничий ДП «Білокоровицьке лісове господарство» Тараканець І.О. та інші. В засіданні наради також прийняв участь та виступив Олевський міський голова Омельчук О.В.

          Було прийнято відповідне рішення, зокрема, щодо проведення спільних рейдів-перевірок силових структур та лісогосподарських підприємств району по виявленню порушників, які незаконно проводять вирубку лісу, та складанню на них адмінматеріалів. Проводити перевірки роботи лісопильних рам, розташованих на території Олевського району. Також проведення інформування населення району через засоби масової інформації про відповідальність за вчинення даних правопорушень.

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує