Головна / Новини / Новини регіону / Проведено аналіз районних Програм на 2018 рік

16.02.2018

Категорія: Новини регіону

16 лютого відбулася нарада при голові районною державної адміністрації за участю голови районної ради Віктора Троца, заступника голови районної ради Олександра Ковальчука. На нараді були присутні керівник апарату, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, чиї районні програми діятимуть у 2018 році та потребують фінансування. Проаналізувавши перелік районних програм, а саме чи прийняті та дієві програми в Олевському ОТГ та Білокоровицькому ОТГ з їх фінансуванням, чи лишається фінансування в районному бюджеті встановили:

1. Програма щодо підтримки стабільної епізоотичної ситуації на території населених пунктів Олевського району на період 2015-2020 років (виконавці: Відділ агропромислового розвитку,Управління фінансів) на 2018 рік виділити 26 тис.грн.

2. Про затвердження Програми стимулювання населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Олевського району щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження на 2015-2018 роки (виконавці: відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА) виділення коштів в межах фінансових можливостей

3. Про Програму розвитку агропромислового комплексу Олевського району на 2016-2020 роки(виконавці: Управління агропромислового розвитку, сільськогосподарські підприємства, особисті селянські господарства, територіальні громади) виділення коштів в межах фінансових можливостей.

4. Програма забезпечення громадян району життєвонеобхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2016-2019 роки(виконавці Олевський РЦПМСД) на 2018 рік виділити 297 тис.грн. на придбання хворим дітям по с.Радовель спеціального харчування.

5. Про затвердження районної програми забезпечення виконання Олевською районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Олевською районною радою на 2018 рік виділити 3 тис.грн. службі у справах дітей.

6. Районна комплексна Програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки(виконавці: Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту) виділення коштів в межах фінансових можливостей.

7. Про Програму залучення інвестицій в економіку Олевського району Житомирської області на 2016-2020 роки(виконавці: Управління економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі) виділення коштів в межах фінансових можливостей.

8. Комплексна Програма забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Олевського району від надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки(виконавці: Олевський районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області, відділ містобудування, архітектури та житлово -комунального господарства райдержадміністрації, виконкоми міської, селищних, сільських рад, підприємства, установи, організації району) виділення коштів в межах фінансових можливостей.

9. Про затвердження районної цільової соціальної Програми протидії ВІЛ-інфекції/ СНІДу на 2016-2018 роки(виконавці: КУ «Олевська ЦРЛ», КЗ «Олевський ЦПМСД», відділ освіти райдержадміністрації, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відділ сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді) виділення коштів в межах фінансових можливостей

10. Районна Програма з військово-патріотичного виховання молоді «Патріот поліського краю» на 2016-2020 роки(виконавці: Відділи райдержадміністрації: освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, сектор культури, дирекції загальноосвітніх шкіл району, райвійськкомат, Товариство сприяння обороні України, Олевська районна організація ветеранів війни та праці, сільські, селищні, міська ради) на 2018 рік виділити 10 тис.грн.

11. Районна програма «За хорошу працю – честь і шана працівникам агропромислового комплексу» на 2016-2020 роки(виконавці: Відділ агропромислового розвитку РДА) виділення коштів в межах фінансових можливостей.

12. Програма фінансування матеріально-технічного забезпечення на утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Олевському районі на 2016-2020 роки(виконавці: Управління економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі райдержадміністрації Філія «Олевський райавтодор» ДП «Житомирський облавтодор») на 2018 рік виділити 30 тис.грн на придбання палива, 200 тис.грн на виготовлення проектно-кошторисної документації

13. Районна цільова Програмa щодо забезпечення та захисту прав дітей в Олевському районі на 2017-2018 роки(виконавці: Служба у справах дітей райдержадміністрації) виділити 10 тис.грн.

14. Комплексна програма розвитку малого і середнього підприємництва в Олевському районі на 2017-2020 роки(виконавці: РДА) виділення коштів в межах фінансових можливостей.

15. Програма забезпечення правопорядку, законності та громадської безпеки на території Олевського району Житомирської області на період до 2019 року(виконавці: РДА Суб»єкти господарювання).

16. Програма соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2018-2021 роки(виконавці: Управління праці та соціального захисту населення Олевської райдержадміністрації, відділ освіти, культури, охорони здоров»я, молоді, спорту та взаємодії зв»язків з громадкістю)

17. Районна комплексна Програма соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення на 2018-2019 роки (виконавці: Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації)на матеріальну допомогу 50 тис.грн.

18. Програма економічного і соціального розвитку Олевського району Житомирської області на 2018 рік(виконавці: Управління, відділи районної державної адміністрації, територіальні представництва обласних управлінь, органи місцевого самоврядування) виділення коштів в межах фінансових можливостей.

На найближчий сесії районної ради буде розглянуто 4 районі програми:

  1. Програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення АТО на території Олевського району 2018-2021 роки.

  2. Програма компенсаційних виплат та надання пільг окремим категорія громадян Олевського району на 2018-2022 роки.

  3. Районна комплексна цільова соціальна програма забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб із їх числа на 2018-2022 роки.

  4. Районна програма «Територіальна оборона» на 2018 рік

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує