Головна / Новини / Новини регіону / Роз’яснення, щодо призначення допомоги одиноким матерям

10.08.2017

Категорія: Новини регіону

Роз’яснення, щодо призначення допомоги одиноким матерям

З 1 січня 2016 року змінено порядок призначення тимчасової допомоги на дітей одиноким матерям.

Допомога на дітей одиноким матерям надається у розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців. Розмір такої допомоги визначається для кожної сім`ї окремо.

2. Дії осіб для призначення (продовження) допомоги за новими умовами

Особи, які звертаються до управління соціального захисту населення за наданням допомоги одиноким матерям подають:

- заяву;

- витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження дитини, виданий відділом державної реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстави внесення відомостей про батька дитини до актового запису про народження дитини, відповідно до абзацу першого частини першої статті 135 Сімейного кодексу України;

- копію свідоцтва про народження дитини;

- довідку про проживання дитини з матір'ю, видана за місцем проживання сім'ї;

- декларацію про доходи та майновий стан осіб, що звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї).

Допомога  на дітей одиноким  матерям призначається за умови  особистого звернення до відділу соціального захисту управління праці та соціального захисту населення. Одинокі матері (батьки) повинні до управління соціального захисту населення подати заяву та заповнити декларацію про доходи та майновий стан осіб, що звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї) за 6 місяців.

 

 

Для отримання детальнішої інформації слід звертатись до управління праці та соціального захисту населення за адресою: м.Олевськ вул.Привокзальна, 5 каб.№3 або за телефоном: 2-17-70

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує