Головна / Новини / Новини регіону / Сервісні центри МВС для дітей

02.06.2017

Категорія: Новини регіону

Сервісні центри МВС для дітей

“Сервісні центри МВС для дітей

 

Житомир, 01 червня: Регіональний сервісний центр МВС в Житомирській області до Міжнародного Дня захисту дітей проводить акцію “Сервісні центри МВС для дітей” Головна мета: ознайомлення школярів з роботою мобільного сервісного центру

 

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Другий рік поспіль Регіональний сервісний центр МВС в Житомирській області долучається до різноманітних заходів, присвячених дитячому святу. Цього року працівники РСЦ вирішили влаштувати свою акцію “Сервісні центри МВС для дітей”. Вона має на меті ознайомлення школярів з роботою сервісних центрів МВС, зокрема, на прикладі мобільного СЦ, який цього дня вирушає до м. Олевськ Житомирської області. Актуальність акції у тому, щонезабаром діти досягнуть 16-річного віку і стануть повноцінними  учасниками дорожньо-транспортного процесу вже не як пішоходи, а як водії. Тому вирішено продемонструвати школярам інновації у сфері надання послуг, пов’язаних з транспортними засобами, та не буде зайвим нагадати їм правила дорожнього руху.

 Головна мета запровадження роботи мобільного сервісного центру - зробити державний сервіс доступним в кожному куточку нашої області На сьогоднішній день Регіональний сервісний центр МВС в Житомирській області забезпечений спеціалізованим автомобілем, який здійснює виїзди до населених пунктів Житомирщини, у яких відсутні стаціонарні сервісні центри. Це - Чуднів, Малин, Олевськ, Овруч та Попільня.  Протягом дня центр обслуговує один населений пункт.

    Мобільні СЦ працюють за графіком і надають наступні послуги: – реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна водійського посвідчення, видача міжнародного водійського посвідчення, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Починаючи з 12 квітня 2017 року мобільним сервісним центром  здійснено 14 виїздів, під час яких проведено понад сотню операцій, надано велику кількість консультацій та роз’яснень з різних питань.

Пересувні центри оснащені сучасною комп’ютерною технікою і комунікативним обладнанням. Але головне – формат клієнтоорієнтації, дружнє та турботливе відношення та зручності для усіх відвідувачів.

У мобільному центрі надають послуги два адміністратори і експерт, який проводить огляд автомобіля, а за потреби здійснює  експертизу та оцінку  транспортного засобу.

Режим роботи МСЦ МВС в Житомирській області: середа, четвер, п’ятниця. На сайті РСЦ МВС у розділі «Мобільні СЦ» оприлюднено актуальний графік виїзду та роботи мобільного сервісного центру. Громадяни з легкістю знайдуть інформацію про потрібні документи, графік роботи МСЦ МВС та інтерактивну карту маршрутів на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua  та на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Житомирській області zhi.hsc.gov.ua у розділі «Мобільні СЦ».

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує