Головна / Новини / Новини регіону / Школи Олевського району отримали комплекти комп’ютерного обладнання та дидактичні матеріали для «Нової української школи»

04.12.2018

Категорія: Новини регіону

Школи Олевського району отримали комплекти комп’ютерного обладнання та дидактичні матеріали для «Нової української школи»

     Як зацікавити школярів молодшого віку і пробудити у них інтерес до навчання? Надзвичайно важливим є розвиток пізнавальної сфери дитини, яка тільки вчиться рахувати і читати, пізнавати щось нове. Тому їй треба допомогти та зробити ці заняття цікавими, веселими та інтерактивними. Навчання має проходити в ігровій діяльності. Уроки у вигляді різноманітних ігор будуть постійно підтримувати її інтерес та сприяти кращому запам’ятовуванню. На допомогу вчителеві стане  комп’ютерне обладнання та дидактичні матеріали.

     Отож, комплект, який складається із принтера, комп’ютера та ламінатора, отримав навчальний заклад Біотехнологічний ліцей «Радовель».

Учні разом із вчителем зможуть їх ефективно використовувати під час навчання. Дуже доречно та зручно, що сертифікована програма для молодших школярів  одразу завантажена на ноутбук. Саме за допомогою такого обладнання вчитель зможе готувати цікаві інформаційні картки, роздруковувати завдання та проводити уроки у вигляді гри. Ламінатори, ноутбуки, принтери, придбані за кошти державного та місцевих бюджетів.

     Обладнання для ліцею «Радовель» передали голова Олевської районної державної адміністрації Дмитро Лазаренко та начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я, молоді, спорту та взаємодії з громадськістю Галина Талах. Разом з комп’ютерним обладнанням були передані дидактичні матеріали, які  були придбані відділом освіти, культури, охорони здоров’я, молоді, спорту та взаємодії з громадськістю Олевської райдержадміністрації через систему «ProZorro» за стандартами «Нової української школи».

     Через включення  усіх цих матеріалів у роботу освітній процес у навчальних закладах полегшиться та покращиться не лише для учнів, а й для вчителів. Оскільки за допомогою необхідних демонстраційних приладів, вчителю набагато легше та зручніше донести необхідні знання. Отримані  матеріали нададуть натхнення маленьким першокласникам та занурять їх в атмосферу засвоєння нових знань, а також зроблять навчання захоплюючим та яскравим.

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує