Головна / Новини / Новини регіону / Скористайтесь послугами Віртуальної платформи емоційної підтримки КМДА з протидії COVID-19

14.05.2020

Категорія: Новини регіону

Скористайтесь послугами Віртуальної платформи емоційної підтримки КМДА з протидії COVID-19

   Як показав досвід Китаю, під час довгострокової дії вимушених обмежень, спричинених пандемією коронавірусу  всесвітня  Організація  Охорони  здоров’я публічно попередила про можливі серйозні зміни психологічного здоров’я  людей на всій планеті. 

         Зважаючи  на це, Київська влада  діє на упередження, запустивши Віртуальну платформу емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19 (https:moncenter.eduhub.in.ua), яка розташована на порталі Освітньої  Хабу міста Києва (https:eduhub.in.ua).  

      Тепер кожен мешканець міста Києва та України має можливість щоденно і безкоштовно:

      А найпопулярнішою послугою на платформі став Дитячий садок онлайн (https:eduhub.in.uacoursesdityachiy-sadok-online), який вже «відвідало» понад 100 тисяч дітей з усієї України та навіть із США, Канади та країн ЄС. Про цю подію написали не тільки українські, а й провідні світові ЗМІ, як «The New York Times», «Reuters» тощо. Свої заняття для дітей присилають вихователі дитячих садків та публічні люди, а в соціальних мережах започатковано челендж «вдячні батьки», де тати та мами викладають фото та відео того, як їх діти навчаються онлайн у нашому дитячому садочку.

      Таким чином, даний проект надає можливість громадянам  безкоштовно отримувати: позитивні емоції, психологічну підтримку, консультації для тих, хто втратив або хоче змінити роботу та корисні знання під час вимушеного перебування на карантині. В цьому і полягає  місія Віртуальної платформи емоційної підтримки з протидії COVID-19.

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує