Головна / Новини / Новини регіону / СЛУЖБА У ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ, ЯК ПЕРСПЕКТИВНИЙ ВИД ЗАЙНЯТОСТІ

12.03.2019

Категорія: Новини регіону

Служба у Збройних Силах України є одним з видів працевлаштування. Тому Олевська районна філія Житомирського ОЦЗ спільно з Олевським райвійськкоматом проводить інформаційно-роз’яснювальної роботу серед безробітних громадян.

Так, 5 березня в Олевській районній філії Житомирського ОЦЗ було проведено профінформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю заступника Олевського районного військового комісара з територіальної оборони майораУшка Володимира Івановича.

У заході взяли участь 10 безробітних. «Служба за контрактом – привілей та перспектива самих мужніх та гідних!» – саме під таким гаслом була проведена презентація військового, яка запрошує на контрактну службу.

Представник райвійськкомату розповів присутнім про контрактну службу та її переваги: грошове та матеріальне забезпечення, пільги, права та гарантії, отримання житла, безоплатна кваліфікована медична допомога, право на санаторно-курортне лікування та відпочинок, отримання освіти у ВНЗ без відриву від проходження служби. Шукачі роботи ознайомились з порядком відбору громадян України на військову службу за контрактом та умовами проходження служби, про професії та вакансії, які потрібно укомплектувати, рівнем грошового забезпечення, перспективами кар’єрного росту, соціальним та правовим захистом військовослужбовців. 

В результаті зустрічі деякі безробітні виявили зацікавленість до пропозиції та обмінялися координатами з представниками військової частини для проходження подальших співбесід.

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує