Головна / Новини / Новини регіону / СЛУЖБА В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ

26.09.2019

Категорія: Новини регіону

СЛУЖБА В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ

Щоб донести інформацію населенню про військову службу за контрактом 25 вересня в Олевській районній філії Житомирського обласного центру зайнятості провели профінформаційні семінар  з орієнтації на службу до Збройних Сил України. У заході взяли 12 чоловіків, які шукають роботу.

Представник Олевського районного військового комісаріату капітан Існюк Анатолій Васильович  проінформував шукачів роботи про умови проходження військової служби за контрактом, державні гарантії для військовослужбовців, грошове та матеріальне забезпечення, соціальний і правовий захист згідно з чинним законодавством України.

Присутніх ознайомили з переліком вакансій військовослужбовців за контрактом.

Завдання служби зайнятості полягає, перш за все, в тому, щоб зробити безробітних більш проінформованими стосовно того, що означає бути військовослужбовцем, допомогти безробітним визначитися з тим, чи готові вони до військової служби у Збройних Силах України,  формування позитивного відношення до служби в Збройних силах України.

Присутніх також ознайомили із ситуацією на ринку праці Олевського району, актуальними вакансіями та перспективами подальшого працевлаштування на підприємствах та організаціях.

Учасники семінару активно обговорили отриману інформацію. Всіх охочих поповнити лави Збройних Сил України запросили до Олевського районного військового комісаріату для подальшої співбесіди. Одна людина виявила бажання пройти співбесіду одразу після закінчення семінару.Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує