Головна / Новини / Новини регіону / Співпраця "Центру пробації" і поліції району

14.05.2020

Категорія: Новини регіону

Співпраця "Центру пробації" і поліції району

12 травня 2020 року начальник Олевського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Наталія Мельник ініціювала робочу зустріч із начальником Олевського відділу поліції Коростенського ВП ГУНП в Житомирській області Ігорем Григоришиним.

Під час зустрічі було обговорено подальшу плідну співпрацю під час здійснення наглядової та досудової пробації. Особливу увагу було приділено термінам реагування на запити, а саме своєчасності надання інформації щодо обвинувачених, відносно яких складається досудова доповідь та щодо засуджених осіб, які перебувають на обліку органу пробації, про випадки вчинення нових злочинів та адміністративних правопорушень з метою оперативного виконання покладених завдань. Також в ході обговорення термінових питань було наголошено на можливості  проведення спільних виїздів за місцем проживання клієнтів пробації з метою забезпечення безпеки персоналу пробації, проведення спільної інформаційної та профілактичної роботи.

Незважаючи на ситуацію в країні в умовах пандемії та карантинні обмеження основним завданням правоохоронних органів та органів пробації залишається забезпечення безпеки суспільства, попередження вчинення нових правопорушень, здійснення соціально-виховної, профілактичної та інших видів роботи.

 

 

 

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує