Головна / Новини / Новини регіону / Торгівля людьми: це може трапитися з кожним!

27.10.2020

Категорія: Новини регіону

Торгівля людьми: це може трапитися з кожним!

       Торгівля людьми: це може трапитися з кожним!

Слід зазначити, що жертвою торгівлі людьми може стати будь яка особа, незалежно від віку та статті. Основними уразливими категоріями осіб, які відносяться до групи ризику потрапити до торгівців людьми є:

незаміжні жінки, самотні матері, розлучені особи, молодь, діти вулиці, діти-сироти, вихідці з неблагополучних сімей, сільське населення, внутрішньо переміщені особи, особи, які зазнали насильства, у тому числі сексуального, бідні, малозабезпечені сім’ї.

Пам’ятайте:  Ви повинні знати свої права й бути готовими їх захистити. Якщо Ви плануєте їхати  на роботу за кордон. Вам необхідно  отримати достовірну інформацію про майбутню роботу та умови життя за кордоном.

                                                                Загальні правила безпечних поїздок  за кордон

  1. Обережно з паспортом! Ніколи нікому не віддавайте свій паспорт, окрім працівникам посольства та прикордонних пунктів пропуску. Якщо Ви загубили свій паспорт або ж його відібрали у  силою, звертайтесь до посольства або консульства України у відповідній країні.
  2.  Зробіть ксерокопії всій важливих документів! Ще до виїзду зробіть ксерокопії  Вашого паспорта, візи, страхового полісу та будь – яких інших документів, пов’язаних з поїздкою. Тримайте їх у безпечному місці окремо від оригіналів. Крім того залишіть копії своїм рідним таабо друзям в Україні.
  3. Не виїздіть із країни, доки не отримаєте чіткої контактної інформації про місце, де Ви будете працювати та про безпечне надійне місце проживання. Повідомте рідним таабо друзям про детальне місце свого перебування за кордоном, а також залишіть детальну інформацію про Вашого роботодавця.
  4. Якщо Ви стали жертвою торгівлі людьми звертайтесь за телефонами:

Управління праці та соціального захисту населення Олевської районної державної адміністрації, за адресою

м. Олевськ, вул. Привокзальна, 5, або за телефоном  2-17-70. 

Департамент праці, сімейної та соціальної політики Житомирської облдержадміністрації координує надання допомоги ПТЛ (0412)47-47-57.

image

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує