Головна / Новини / Новини регіону / У суботу, 07 липня, у с.Пояски Олевського району відбулась визначна подія - офіційне відкриття універсального ігрового спортивного майданчика.

09.07.2018

Категорія: Новини регіону

У суботу, 07 липня, у с.Пояски Олевського району відбулась визначна подія - офіційне відкриття універсального ігрового спортивного майданчика.

   Цей прекрасно обладнаний майданчик став подарунком для школярів, дітей  та дорослих села.Місце для встановлення було вибране не випадково, адже саме тут, на території Поясківської ЗОШ І-ІІ ст.,  школярі та юні спортсмени зможуть відточувати свою майстерність. Зі щирими вітаннями на свято завітали шановані гості: народний депутат України Володимир Юрійович Арешонков , голова Олевської районної  державної адміністрації Дмитро Лазаренко, начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я, молоді, спорту та взаємодії з громадськістю Олевської РДА Галина Іванівна Талах, в.о. Старости Радовельської сільської ради Валентина Олександрівна Жуковець.

   Почесне право перерізати стрічку і відкрити майданчик  було надане людям, яким небайдужа доля молодого покоління, за сприяння яких цей майданчик був придбаний та встановлений,  які усвідомлюють ціннісну вагу спорту у вихованні фізично загартованого покоління українців та його найкращих моральних якостей – народому  депутату України Володимиру Юрійовичу Арешонкову , та голові Олевської районної  державної адміністрації Дмитру Лазаренку.

   Безсумнівно, поява такого  ігрового комплексу для дітей - важлива, неординарна подія. На майданчику панував  радісний  настрій, тут і там лунав сміх, діти  із задоволенням розбирали солодкі гостинці від почесних гостей заходу. Все це викликало  у дітвори багато позитивних емоцій, їх обличчя  сяяли щирими посмішками. Та, найважливіше, що цей майданчик сприятиме  загальному фізичному оздоровленню дітей.

   В якості пам’ятної подяки , зі словами вдячності від педколективу Поясківської школи, учні вручили  коровай на вишитому українському рушнику Володимиру Юрійовичу Арешонкову.

   Закінчилося урочисте відкриття дитячого  майданчика, дорослі поверталися до справ, а на самому майданчику продовжувалося свято: лунав дитячий сміх, тільки розпочинались ігри та розваги. І кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу було зрозуміло: радість в очах дітей - насправді те, заради чого варто жити й працювати.

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує