Головна / Новини / Новини регіону / В ОЛЕВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ФІЛІЇ ЖИТОМИРСЬКОГО ОЦЗ ПРОВЕЛИ ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ

12.03.2019

Категорія: Новини регіону

5 березня у приміщенні Олевської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості було проведено ярмарок вакансій. Представник ТОВ «БЕРІ КОМЕРЦ» презентувала олевчанам свою організацію та вакантні посади підсобних робітників (для роботи в тепличному господарстві з вирощування полуниці)

Сьогодні компанія ТОВ «БЕРІ КОМЕРЦ» є найбільшим в Україні тепличним комплексом з вирощування полуниці та одним з найбільших тепличних господарств з вирощування полуниці в Європі. Компанія використовує найсучасніші методи вирощування, зберігання й транспортування ягід.

Шукачам роботи надали інформацію про умови праці, графік роботи, рівень оплати праці, терміни виконання робіт, соціальні гарантії в даній організації та відповіли на всі запитання.

Усіх учасників заходу також ознайомлено з особливостями працевлаштування у сучасних умовах, послугами, які надає служба зайнятості. Наголошено, що пріоритетним завданням як служби зайнятості так і безробітних є – працевлаштування.

У заході прийняли участь понад 20 чоловік, 17 з яких – безробітні, що перебувають на обліку в Олевській районній філії Житомирського ОЦЗ.

За результатами ярмарки вакансій, враховуючи вимоги роботодавця і кваліфікаційний рівень претендентів, сім безробітних скеровано на співбесіду з роботодавцем.

Ярмарок вакансій виявився цікавим та змістовним. Захід минув у формі діалогу, безробітні мали можливість визначитися у своїх професійних можливостях та отримати кваліфікаційні характеристики професій, за якими є можливість працювати.

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує