Головна / Новини / Новини регіону / В усіх навчальних закладах загальної середньої, позашкільної та Олевської музичної школи проведення осінніх канікул з 19 жовтня по 1 листопада 2020 року.

15.10.2020

Категорія: Новини регіону

В усіх навчальних закладах загальної середньої, позашкільної та Олевської музичної школи проведення осінніх канікул з 19 жовтня по 1 листопада 2020 року.

15 жовтня відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Було обговорено питання про застосування обмежень на території Олевського району у зв’язку зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

В ході обговорень було вирішено:  запровадити в усіх навчальних закладах загальної середньої, позашкільної та Олевської музичної школи проведення осінніх канікул з 19 жовтня по 1 листопада 2020 року.

Закладам дошкільної та позашкільної освіти забезпечити неухильне дотримання правил гігієни, використання засобів індивідуального захисту та уникнення масових скупчень осіб з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами) та постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22 вересня 2020 року № 55 «Про затвердження протиепідемічних заходів в закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

 Керівнику ТДзВ «РІМ-БОГДАН» (Шибецький В.П.) вжити заходів для посилення контролю за карантинними обмеженнями в громадському транспорті.

Дивіться також:

ВИБОРИ-2020: Як проголосувати на виборах безпечно?
МОЗ повідомляє: станом на 15 жовтня в Україні зафіксовано 5 062 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19
У Всесвітній день миття рук закликаємо дотримуватись простих правил аби зберегти своє здоров’я!

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує