Головна / Новини / Новини регіону / Велике будівництво на Житомирщині: Віталій Бунечко відкрив ще одну сільську амбулаторію

16.11.2020

Категорія: Новини регіону

Велике будівництво на Житомирщині: Віталій Бунечко відкрив ще одну сільську амбулаторію
 

Велике будівництво на Житомирщині: Віталій Бунечко відкрив ще одну сільську амбулаторію

Сьогодні, 13 листопада, під час робочої поїздки до Ружинської ОТГ голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко взяв участь у відкритті нової сучасної багатофункціональної амбулаторії у с.Білилівці Ружинської територіальної громади.
Будівництво сільської амбулаторії на 1-2 лікаря з житлом було розпочато в 2018 році та завершено в рамках національної програми “Велике будівництво”, ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським.
Це вже четвертий такий медичний заклад на Житомирщині, будівництво якого закінчено цього року, разом із амбулаторіями у Високому, Підлубах та Дубрівці.

“Завжди відчуваю радість та задоволення, коли вдається завершити важливий для громади проєкт. У нових приміщеннях амбулаторій створені всі умови для надання якісної первинної допомоги, тут враховані сучасні вимоги до приміщень та медичного обладнання”, – зазначив голова ОДА.

Амбулаторія в Білилівці оснащена зручними меблями та якісним медичним обладнанням. У ній розташовані 2 кабінети лікаря, кабінет щеплень, процедурна, перев’язочна, оглядова, кімнати для персоналу, зони очікування, дитячий куточок та ряд інших приміщень.

Також для амбулаторії придбано спеціалізований автомобіль, який дозволить лікарю оперативно прибути на виклик у разі необхідності.

Голова Ружинської ОТГ Людмила Біляк розповіла, що медичний заклад обслуговуватиме понад 4600 жителів Білилівки та прилеглих сіл Ружинської громади, зокрема Дерганівки, Вишневого, Вільнопілля та Огіївки.
Будівництво нових амбулаторій у селах – це гарний приклад того, як за підтримки держави та обласної влади органи місцевого самоврядування можуть вирішувати дійсно важливі для повсякденного життя людей питання. Зокрема, створення належних умов для надання медичної допомоги та заохочення лікарів до роботи у сільській місцевості”, – наголосив Віталій Бунечко.

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує