Головна / Новини / Новини регіону / Велике будівництво: про реалізацію ініціативи Президента України говорили під час селекторної наради

06.08.2020

Категорія: Новини регіону

Велике будівництво: про реалізацію ініціативи Президента України говорили під час селекторної наради

Про стан реалізації проєктів у рамках ініціативи Президента України «Національна програма «Велике будівництво» говорили під час селекторної наради під головуванням Першого заступника Керівника Офісу Президента України Сергія Трофімова. 

 

Участь у нараді сьогодні, 05 серпня, взяла заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко. До обговорення даного питання також долучилися керівник апарату ОДА Олег Шарварко та директор департаменту регіонального розвитку ОДА Інна Хоменко.

 

У рамках Національної програми “Велике будівництво” в області передбачено реалізацію 107 об’єктів. На фінансування цих об’єктів у 2020 році передбачено 1 632 807, 398 тис. грн, у тому числі 1 429 160, 008 тис. грн з державного бюджету, 203 647, 390 тис. грн. з місцевого бюджету.

 

Так, за програмою “Велике будівництво” у Житомирській області планується побудувати 11 шкіл, 6 садочків та 6 стадіонів/об’єктів спорту (об’єкти 5/5/5).

 

Усі 11 шкіл є перехідними об’єктами. Наразі роботи завершені на 1 об’єкті – Високівській гімназії. Майже виконані роботи ще на 6 об’єктах: Миропільська гімназія, Грозинська гімназія, Квітнева ЗОШ, Андрушківська ЗОШ, Словечанська ЗОШ, Хажинська ЗОШ. Активно проводиться капітальний ремонт Пулинської ЗОШ. Після завершення тендерних торгів відновилися будівельні роботи в Олевській гімназії. Усі об’єкти фінансуються з державного бюджету у співфінансуванні з місцевим бюджетом.

 

З 6 дитячих садочків 4 є перехідними, а 2 відібрано за результатами конкурсного відбору ДФРР у 2020 році. Наразі роботи ведуться на усіх 6 об’єктах: ДНЗ “Калинка ” у смт Червоному Андрушівського району, ДНЗ у смт Чоповичі Малинського району, садочок №32 у м.Житомирі, ДНЗ “Малятко” у с.Станишівці Житомирського району, ДНЗ “Білочка” у смт Іршанську Хорошівського району, ДНЗ “Джерельце” у с.Зарічани Житомирського району. 5 ДНЗ фінансується з ДФРР, 1 (ДНЗ у с.Зарічани) – за кошти місцевого бюджету.

 

З-поміж 6 об’єктів спорту 4 – перехідні та 2 відібрано за результатами конкурсного відбору ДФРР у 2020 році. Наразі роботи ведуться на усіх 6 об’єктах (спорткомплекс “Динамо” у м.Радомишлі, стадіон “Спартак” у м.Житомирі, будинок фізкультури “Авангард” у м.Житомирі, майновий комплекс КЗ “Житомирський-інтернат для обдарованих дітей” у м.Житомирі, стадіон у м.Чуднові та спортивний майданчик у с.Кирдани Овруцького району). 5 об’єктів спорту фінансується з ДФРР, 1 (ліцей-інтернат) – за кошти освітньої субвенції.

 

На виконання доручення Прем’єр-міністра України з метою відстеження у режимі реального часу процесу будівництва на об’єктах 5/5/5 в області організована робота з розміщенння на цих об’єктах вебкамер.

 

Також у рамках національної програми на Житомирщині буде побудовано 7 приймальних відділень, 24 амбулаторії та 53 об’єкти дорожнього господарства. 

 

Отже, цього року в Житомирській області планується ввести в експлуатацію:

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує