Головна / Новини / Новини регіону / Велике будівництво: Віра Рогова продовжує перевіряти освітянські об’єкти на Житомирщині

13.05.2020

Категорія: Новини регіону

Велике будівництво: Віра Рогова продовжує перевіряти освітянські об’єкти на Житомирщині

Заступниця голови ОДА Віра Рогова продовжує здійснювати робочі поїздки до районів та громад області з метою здійснення контролю за ходом будівництва (реконструкції) освітянських об’єктів Житомирської області, які будуються (реконструюються) в рамках реалізації проєкту  Президента  України «Велике будівництво».

 

Об’єкти заступниця голови ОДА оглянула 29 квітня під час робочої поїздки до Станишівської, Гришковецької та Червоненської об’єднаних територіальних громад, а також до Житомирського району.

 

У ході робочих зустрічей із керівництвом громад (району) визначено ключові завдання щодо успішної реалізації Президентської Програми на Житомирщині у 2020 році.

 

У рамках поїздки Віра Рогова відвідала: 

 

Станишівську, Луківську, Зарічанську та Пісківську ЗОШ;

 

Станишівський, Зарічанський та Луківський заклади дошкільної освіти;

 

Коднянську ЗОШ, Гришковецьку гімназію, Червоненські заклади загальної середньої та дошкільної освіти тощо.

 

Нагадаємо, що 30 квітня, заступниця голови ОДА Віра Рогова взяла участь у засідання колегії Управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації з питань розвитку в області дошкільної освіти області та проведення дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня на базі 2-х закладів загальної середньої освіти області.

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує