Головна / Новини / Новини регіону / Відкрито сезон весняно-польових робіт в господарствах всіх форм власності.

02.05.2018

Категорія: Новини регіону

         Розпочався сезон весняно-польових робіт в господарствах всіх форм власності. В ході виконання технологічних операцій сільгоспвиробники застосовують засоби захисту рослин різного хімічного та синтетичного складу з відповідними ступенями небезпеки для теплокровних та холоднокровних істот.

         Агровиробники повинні чітко дотримуватися встановлених законодавством вимог стосовно попереднього узгодження з територіальними громадами (оповіщення) часу та періодичності оброблення сільськогосподарських культур та земель пестицидами і агрохімікатами, дотримуватися просторової ізоляції з населеними пунктами, не допускати перевищення норм внесення засобів захисту рослин.

         Міністерство Аграрної політики та продовольства України, телеграмою від 30.03.2018 року № 37-13-11/10464 застерігає сільгосппідприємства щодо недопущення випадків отруєння бджіл.

         З метою захисту населення, довкілля, саме бджіл від токсичного впливу пестицидів, відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації просить терміново повідомляти про випадки порушення законодавства та неузгодженого застосування хімікатів на вашій адміністративній території.

         Для координації заходів райдержадміністрація пропонує укласти меморандуми з керівниками сільгосппідприємств про узгодження термінів оповіщення населення відповідної громади.

 

Начальник відділу

агропромислового розвитку                                                           В.А. Михайленко

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує