Головна / Новини / Новини регіону / Вітання працівників енергетичної галузі

22.12.2020

Категорія: Новини регіону

Вітання працівників енергетичної галузі

         Відповідно до Указу Президента України "Про День енергетика" від 12 листопада 1993 р. №522/93, щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика. Особливо символічно, що відзначається він в зимовий, холодний місяць, коли праця енергетиків життєво необхідна мільйонам наших співвітчизників. Це, у свою чергу, підкреслює важливість продуманої і надійної роботи цієї ключової для всієї економіки галузі народного господарства.

22 грудня 2020 року голова районної державної адміністрації Лариса Хоречко та заступник міського голови Юрій Данюк  відвідали Олевський РЕМ та з цієї нагоди  привітали працівників.

Керівництво висловило працівникам глибоку подяку за роботу, яку вони виконують у районі, за продуктивну співпрацю з органами державної влади і місцевого самоврядування. Побажали всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, стабільної частоти в електромережах, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків. Найкращі працівники енергетичної галузі були відзначені грамотами та подяками.

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує