Головна / Новини / Новини регіону / Запроваджується монетизація залишків невикористаних коштів субсидії на опалення

08.08.2017

Категорія: Новини регіону

Запроваджується монетизація залишків невикористаних коштів субсидії на опалення

Невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт/г електричної енергії, відтепер не залишатимуться на рахунках отримувачів в організаціях, а перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуватимуться через поштові відділення.

Списки осіб, у яких зазначаються відповідні суми невикористаної субсидії, підприємства – надавачі послуг до 1 червня подали до управління праці та соціального захисту населення.

Станом на 01.05.2017 невикористана сума субсидії по місту складає: за водопостачання та водовідведення –379595,32  грн.,

за електропостачання – 191154,41 тис грн., з них 27 особи підлягають монетизації на загальну суму 3,6 тис грн. (,

за газопостачання – 5989,8 тис грн., з них 1828 осіб підлягають монетизації на загальну суму 1143,7 тис грн. (мах 695,79 грн.).

Громадянам, які матимуть право на отримання частини невикористаної  суми субсидії, повинні подати до Управління соціального захисту до 1 вересня відповідну заяву.  

Станом на  1 серпня 2017 року до управління праці подано 8 заяв  на монетизацію субсидії за електропостачання та 1168 заяв – за газопостачання.

Невикористані суми субсидії на оплату послуг з централізованого постачання теплової енергії, а також з постачання холодної та гарячої води і водовідведення за термін отримання останньої субсидії після закінчення опалювального сезону повертаються до державного бюджету і не підлягають монетизації.

 

За детальною інформацією звертатись за телефоном управління праці та соціального захисту населення: 2-17-70

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує