Головна / Новини / Новини регіону / Засідання круглого столу «Права людини недискримінаційний аспект»

17.12.2019

Категорія: Новини регіону

Засідання круглого столу «Права людини недискримінаційний аспект»

Насилля. Ця тема актуальна, болюча, про яку необхідно говорити. Кожен  має право захищати своє життя і здоров’я, життя і здоров’я інших людей від протиправних посягань. Кожен має право будь якими не забороненими законом засобами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань.

     Рівність прав жінки та чоловіка забезпечується: надання жінкам та чоловікам можливостей у громадсько-політичній і культурній діяльності у здобуті освіти.

17.12.2019 року в приміщені Олевської  міської ради у великому залі відбулося засідання круглого столу «Права людини недискримінаційний аспект»,  в якому брали участь суб’єкти взаємодії з питань запобігання та протидії домашньому насильству, представники відповідальних  структурних підрозділів райдержадміністрації, до компетенції яких належать питання запобігання та протидії домашньому насильству.

      Метою проведення круглого столу було поширення інформації щодо дотримання демократичних засад в суспільному житті, відповідно до вимог Указу Президента України № 5012015 від 25 серпня 2015 року «Про затвердження національної стратегії у сфері прав людини та затвердження національної стратегії у сфері прав людини» та утвердження взаємовідносин на всіх рівнях, формування відчуття власності гідності, впровадження правових норм та надання медичної допомоги щодо здійснення практичних заходів попередження домашнього насильства на місцевому рівні.

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує